WYNIKI GMINNEGO KONKURSU POETYCKIEGO „ŻYCZLIWOŚĆ KLUCZEM DO LUDZKICH SERC”

Z wielką radością pragniemy ogłosić wyniki Gminnego Konkursu Poetyckiego z okazji 30- lecia obchodów Święta Życzliwości w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Mirkowie „Życzliwość kluczem do ludzkich serc”.

I miejsce Krystian Ćwik, klasa 5c, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Długołęce, Tytuł wiersza
„Ósmy koń”.

II miejsce Dominika Frania, klasa 6b, Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilczycach,
Tytuł wiersza: „Życzliwość – od ludzi do ludzi”.

III miejsce Antoni Macioszek, klasa 5a, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
w Mirkowie, Tytuł wiersza: „Autobus Życzliwości”.

Wyróżnienia:
Hanna Szostak, klasa 6b, Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilczycach, Tytuł wiersza: „Życzliwość”.
Aleksander Danielak, klasa 5d, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Długołęce, Tytuł wiersza: „Tak niewiele”.

Gabriela Kaczmarzyk, klasa  5c, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Długołęce, Tytuł wiersza: „Gdzieś tam daleko”.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i osobom wyróżnionym. Pragniemy zaprosić Was w dniu  21 listopada 2023 r.  o godz. 9.00 do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Mirkowie na wręczenie nagród podczas uroczystych obchodów 30- lecia Święta Życzliwości.