Podróże z Pazurem - Podróżnicy - Iza i Piotr Miklaszewscy w naszej szkole

Dziś po raz drugi naszą szkołę odwiedzili goście - Podróże z Pazurem Podróżnicy - Iza i Piotr Miklaszewscy - opowiedzieli przedszkolakom i uczniom kl. 4-6 o swoich przygodach i doświadczeniach zdobytych w trakcie kilkuletniej podróży po różnych zakątkach świata. Dotychczas zwiedzili aż 37 państw na 5 kontynentach. Przejechali ponad 60 tys. km, pływali jachtostopem, wspinali się w wysokich górach, a we wszystkich wyprawach towarzyszyły im dwa adoptowane pieski - Snupek i Lawa. Goście w trakcie spotkania nie tylko pokazali nam piękno przyrody naszej planety i opowiedzieli o ciekawych miejscach, ale także zwrócili uwagę na problemy ekologiczne naszych czasów i zachęcili wszystkich do podejmowania różnego typu aktywności z czworonożnym towarzyszem. Bardzo dziękujemy za ciekawe i pouczające spotkanie!